Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy ds. Materiałowych
Miejsce pracy: Budowa S51 Olsztyn - Olsztynek

Zadania:
- przygotowywanie PZJ oraz wniosków materiałowych
- przygotowywanie planów i raportów o badaniach do IK
- prowadzenie planu liniowego robót drogowych
- weryfikacja i kontrola badań laboratoryjnych pod względem zgodności z wymaganiami specyfikacji technicznej
- prowadzenie dziennych zgłoszeń badań
- współpraca z laboratorium
- archiwizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (budownictwo, inżyniera materiałowa itp.)
- min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na kontraktach drogowych na stanowisku o podobnym charakterze zadań, mile widziane w pracy w laboratorium, jako pomocnik technologa, inżynier materiałowy itp.
- dobra znajomość programu excel
- umiejętności analityczne
- dokładność i terminowość
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
- udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
- pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
Branża Budownictwo
Stanowisko pracownik umysłowy
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: olsztyński Gmina: Olsztynek
Data dodania 2017-02-17

Kontakt

Firma: Energopol Szczecin S.A

Email: rekrutacja@energopol.pl