Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
GO-leasing. Dołącz do Najlepszych!

GO-leasing to największa w Polsce dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska sieć niezależnych brokerów leasingu.
Obsługujemy Klientów w 60 oddziałach na terenie całego kraju. Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań. Więcej o nas: www.go-leasing.pl.

W związku z rozwojem sprzedaży samochodów przez sieć GO-leasing do centrali naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Miejsce pracy: Olsztyn
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:
• Aktywna sprzedaż nowych i używanych samochodów różnych marek zainteresowanym klientom GO-leasing w modelu brokera samochodowego,
• Kompleksowe i profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego rodzaju, modelu i marki samochodu,
• Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z dealerami samochodowymi oraz innymi dostawcami, będącymi autoryzowanymi partnerami GO-leasing w zakresie sprzedaży samochodów,
• Wsparcie merytoryczne Dyrektorów prowadzących Oddziały GO-leasing w zakresie wyszukiwania samochodów oraz wiedzy na ich temat,
• Współudział w dalszym rozwoju obszaru sprzedaży samochodów przez sieć GO-leasing.

Oczekiwania:
• Doświadczenie w sprzedaży samochodów na podobnym stanowisku – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w firmie dealera samochodowego)
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
• Terminowość, samodzielność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Wykształcenie co najmniej średnie,
• Zainteresowanie branżą motoryzacyjną oraz podstawowa wiedza nt. samochodów, ich rodzajów, marek i modeli będzie dodatkowym atutem,
• Posiadanie prawa jazdy kat.B.

Oferujemy:
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego związanego z awansem na stanowisko menadżerskie oraz zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Wynagrodzenie stałe + atrakcyjną prowizję od sprzedaży,
• Formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań kandydata,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
• Możliwość działania w najlepszej i największej sieci brokerów leasingu w Polsce – firmy o stabilnej pozycji na rynku.
Branża Przemysł samochodowy
Stanowisko pracownik umysłowy
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2017-03-03

Kontakt

Firma: GO-leasing Sp. z o.o.

Grzegorz

Olszewski

Tel: 698647649

Email: rekrutacja@go-leasing.pl

Olsztyn