Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia

Do naszego zespołu w Sklejka-Pisz Paged S.A. poszukujemy Pracowników do Działu Produkcji.

Główne obowiązki:
praca przy maszynach produkcyjnych ( bez konieczności wcześniejszej znajomości maszyn ).

Wymagania:
osoby dyspozycyjne na pełen etat (system pracy 3-zmianowy), mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, pomoc przy wdrożeniu do pracy, pakiet socjalny.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacjapisz@paged.pl lub dostarczenie osobiście do Działu Personalnego, Pisz ul. Kwiatowa 1.

ZAPRASZAMY

Branża Inne przemysły produkcyjne
Stanowisko pracownik fizyczny
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: piski Gmina: Pisz
Data dodania 2017-06-15

Kontakt

Email: rekrutacjapisz@paged.pl

Dział Personalny, Pisz, ul. Kwiatowa 1