Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Poszukujemy osoby na staż dofinansowany przez urząd pracy.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- pozytywne nastawienie,
- chęć zdobycia nowych umiejętności,
- umiejętność budowania nowych relacji
– komunikatywność,
- znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
- wysoka kultura osobista

Obowiązki:
- wykonywanie zleconych prac biurowych,
- administrowanie i zarządzanie pocztą,
- pomoc przy obsłudze biura,
- samodzielne administrowanie pracami biura.

Oferujemy:
- możliwość wykazania się wiedzą, umiejętnościami i kreatywnością
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- szansę na zatrudnienie na dłuższy okres czasu

Warunki:
- osoba zarejestrowana jako bezrobotna

Staż organizowany jest na okres 6 miesięcy z możliwością zatrudnienia po okresie stażu.

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres biuro.moreno@onet.pl
Branża Ubezpieczenia
Stanowisko inne
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: olsztyński Gmina: Dywity
Data dodania 2017-07-13

Kontakt

Joanna