Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Firma Zdobywcy Sieci zatrudni przedstawiciela handlowego do sprzedaży oprogramowania stron i sklepów internetowych.

Lokalizacja oddziału: Olsztyn
teren pracy: Olsztyn i miejscowości w promieniu 30-40 km od Olsztyna

Obowiązki:

Pozyskiwanie Klientów oraz budowanie dobrych relacji z Klientami w podległym regionie.

Wymagania:

Znajomość technik sprzedaży
Prawo jazdy kat. B
Samodzielność, rzetelność
Kreatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
Wysoka motywacja do pracy

Mile widziane doświadczenie w branży marketingowej oraz umiejętność poruszania się w sieci (Google, Social Media).

Oferujemy:

Pensja podstawowa + wysokie prowizje

Samochód służbowy (również poza godzinami pracy), telefon, laptop

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (okres próbny 3 miesiące)

Wsparcie szkoleniowe na początku współpracy i stała opieka Specjalisty ds. wdrożeń.

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy.
Branża Reklama/Marketing/PR
Stanowisko inne
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2017-07-16

Kontakt

kontakt@zdobywcysieci.pl