Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

Pracownik produkcji
Miejsce: Haarlem, Holandia

OBOWIĄZKI: Praca w zakładzie produkcyjnym, który zajmuje się przetwórstwem oraz dystrybucją żywności (boczek) Praca na linii produkcyjnej; polega głównie na sortowaniu, pakowaniu, układaniu w skrzynkach, a także etykietowanie. Możliwe również inne proste prace produkcyjne. Doświadczenie nie jest wymagane. Praca może być na różne zmiany, również w porze nocnej. Lokalizacja: Haarlem (okolice Amsterdamu)

WYMAGANIA:
Nasze wymagania:
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność na długi okres czasu (min. 6 miesięcy); również w okresie świąteczno-noworocznym,
- motywacja oraz chęci do pracy,
- mile widziane zaświadczenie o niekaralności oraz referencje
OFERTA:
Oferujemy:
- pomoc w organizacji transportu do Holandii,
- pomoc przy wyrobieniu numeru sofi,
- ubezpieczenie,
- możliwość skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez Agencję,
- dojazd do pracy,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- opiekę flexmanagera,
- atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo),
- dodatki za prace zmianową oraz w weekendy.

KONTAKT HOBIJ INTERNATIONAL WORK FORCE SP Z O. O. Kołłątaja 10/4 45-064 Opole email: opole@hobij.pl

POKAŻ DANE KONTAKTOWE www: http://www.hobij.pl/ Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Branża Inne przemysły produkcyjne
Stanowisko pracownik fizyczny
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Elbląg (miasto)
Data dodania 2017-11-14

Kontakt

Firma: HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Magdalena

Goczał

Tel: 606889940

Email: mgoczal@hobij.pl

Opole

774153204