Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Do Oddziału w Olsztynie poszukujemy osób na stanowisko
Pracownik biurowy w dziale infolinii

Szukasz pracy, którą można pogodzić z nauką?
A może szukasz stałej pracy?
Dołącz do naszego zespołu infolinii!

Transcom Worldwide Poland w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie do oddziału w Olsztynie poszukuje osób na stanowisko Konsultanta infolinii renomowanej sieci komórkowej.

Główne obowiązki:
- obsługa telefonicznej infolinii w postaci odbierania połączeń od Klienta indywidualnego,
- kompleksowa pomoc Klientom poprzez udzielanie odpowiedzi na zadane pytania oraz rozwiązywanie problemów,
- nie wykonujemy połączeń - to Klient dzwoni do nas!

Wymagania?
Nie wymagamy doświadczenia, ani wysokiego wykształcenia! To naszym zadaniem jest przygotować i zaadaptować Pracownika do nowego miejsca pracy i obowiązków! Jeżeli jesteś komunikatywny, łatwo nawiązujesz i podtrzymujesz kontakty z ludźmi, to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:
- profesjonalne szkolenia adaptacyjne i wdrożeniowe,
- pracę zmianową od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22,
- wynagrodzenie w postaci podstawy plus premie,
- imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne z nagrodami,
- pracę w miłym i prężnie rozwijającym się zespole,
- możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy,
- zdobycie cennego doświadczenia w obsłudze Klienta w branży telefonii komórkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez formularz zewnętrzny:

Branża Administracja
Stanowisko pracownik umysłowy
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2018-05-18

Kontakt

Firma: Transcom Worldwide Poland

Karolina

Olsztyn

896 214 148