Znajdź wymarzoną pracę z Expo Mazury!

2017-11-16 13:40:07 (ost. akt: 2017-11-16 13:42:18) Artykuł sponsorowany

Już 21 listopada 2017 roku w Centrum Kongresowo-Konferencyjnym Expo Mazury S.A. w Ostródzie po raz pierwszy odbędą się targi pracy Pracuj+.

targi pracuj+

targi pracuj+

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich poszukujących pracy oraz pracownika z rejonu Warmii i Mazur. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały największe firmy z regionu, tak aby zapewnić pełen przekrój zawodów jakie będą poszukiwane podczas wydarzenia. Uczestnicy będą mogli bezpośrednio porozmawiać z potencjalnym pracodawcą, jak również pozostawić swoje CV w firmach najbardziej dla nich atrakcyjnych. Dodatkowo podczas wydarzenia na scenie prowadzone będą prezentacje poszczególnych wystawców szukających pracownika, dzięki czemu każdy odwiedzający będzie mógł już na samym początku wybrać najbardziej interesujące go przedsiębiorstwo i to do niego kierować swoje kroki w przyszłej karierze.

Pracuj+ rozpocznie się 21 listopada 2017 r. o godzinie 10:00 na Sali Mazurskiej w Expo Mazury S.A. znajdującym się przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. Wydarzenie trwać będzie do godziny 16:00, a wstęp na nie jest całkowicie darmowy. Podczas wydarzenia skorzystać będzie można również z profesjonalnych porad prezentowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy nauczyć się poprawnie konstruować swoje Curriculum Vitae.

Warmia i Mazury to region znajdujący się od lat w czołówce największego bezrobocia w Polsce. Aktualnie zarejestrowanych osób bez pracy są tu ponad 53 tysiące. Dane przygotowane przez GUS pokazują, że nasz regioon zaczyna powoli radzić sobie z tym problemem, jednak stan ten jest nadal bardzo poważny. Dlatego wychodząc naprzeciw problemom rynku Expo Mazury S.A. utworzyło wydarzenie Pracuj+, które ma ułatwić osobom szukającym zatrudnienia znalezienie satysfakcjonującej pracy, a jednocześnie pomóc przedsiębiorstwom borykającym się z problemem braków kadrowych.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB