Pracujesz już kilka ładnych lat. Masz dobre wyniki, sporo potrafisz. Czujesz, że stać Cię na więcej: na lepsze stanowisko, ciekawsze zadania, wyższe zarobki? Pomyśl o dokształceniu się – albo na studiach, albo podyplomowo. Najlepiej w sposób wygodny dla Ciebie, niedrogi i gwarantujący Ci wysoką jakość nauki.
Pracujesz już kilka ładnych lat. Masz dobre wyniki, sporo potrafisz. Czujesz, że stać Cię na więcej: na lepsze stanowisko, ciekawsze zadania, wyższe zarobki? Pomyśl o dokształceniu się – albo na studiach, albo podyplomowo. Najlepiej w sposób wygodny dla Ciebie, nie wymagający wielkich nakładów finansowych i dający Ci pewność wysokiej jakości nauki.
Jak pokazują najnowsze badania Work Service S.A., blisko połowa Polaków nie pracuje jednak na stanowisku zgodnym z wykształceniem. Oznacza to, że na rynku pracy wygrywają ci, którzy potrafią się dostosować do jego zmiennych wymagań i uzupełniać swoje umiejętności.
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2012 roku, wynagrodzenia.pl
Z pomocą przychodzą studia zaoczne.
Zastanów się nad wyborem studiów zaocznych, jeśli:
Twoje możliwości finansowe są ograniczone. Paradoksalnie, studia dzienne kosztują najwięcej. Ze względu na uczestnictwo w zajęciach przez cały dzień nie masz szansy na podjęcie pełnopłatnej pracy. Natomiast musisz opłacić mieszkanie, wyżywienie, podręczniki i pomoce naukowe. Jedyne, co Ci może pomóc w tej sytuacji, to finansowanie Twojego bytu przez następne 5 lat przez rodzinę. Pytanie, czy Twoi rodzice mogą sobie na to pozwolić?
Ze wszystkich szkół wyższych w województwie warmińsko-mazurskim zwłaszcza jedna wyróżnia się pod względem nastawienia na profil praktyczny oraz elastyczność wobec swoich studentów. Jest to działająca w Olsztynie od 20 lat Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP z Wydziałem Zamiejscowym w Kętrzynie. Uczelnia specjalizuje się w nauczaniu na kierunkach Administracja, Ekonomia i Pedagogika.
Pierwsze z nich to rozmowy z największymi pracodawcami regionu, zarówno firmami prywatnymi, jak i urzędami czy instytucjami państwowymi. Uczelnia zbiera stale informacje na temat tego, na jakie stanowiska jest zapotrzebowanie, jakich pracowników i jakich kompetencji brakuje. Szybko dostosowuje swoją ofertę i program studiów do aktualnych potrzeb rynku.
Uczelnia prowadzi atrakcyjny system stypendialny:
* dla najlepszych studentów,
* dla osób w trudnej sytuacji materialnej,
* dla osób z niepełnosprawnością – w tym wypadku studenci zamiast płacić, dostają pieniądze za studiowanie,
* na realizację zagranicznych studiów i praktyk zawodowych w ramach programu Erasmus+.
Rektor Uczelni dr Dariusz Człapiński wraz z Pełnomocnikiem rektora ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym mgr inż. Moniką Szubert-Łużpińską po raz szósty odbierają dyplom Uczelni Liderów
W Programie „Uczelnia Liderów” certyfikaty jakości uzyskują szkoły wyższe, które kształcą absolwentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, aktywnie współpracują w otoczeniem społeczno-gospodarczym, wyróżniają się innowacyjnością i nowoczesnością oferty dydaktycznej, nowatorskim podejściem do nauczania, kreatywnością, wizjonerskim stylem zarządzania praz wysoką jakością kształcenia.
Sprawdź ofertę Uczelni na www.wsiie.olsztyn.pl.
Zarezerwuj od razu miejsce na liście studentów na www.rekrutacja.olsztyn.pl