Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Firma Partner Serwis specjalizuje się w utrzymaniu ruchu oraz kompleksowym serwisie przemysłowym. W związku z rozwojem naszego oddziału w Olsztynie poszukujemy Kandydata na stanowisko
Elektromonter

Zakres obowiązków:
• Usuwanie usterek i awarii oraz naprawy bieżące urządzeń i instalacji elektrycznych.
• Wykonywanie prac instalacyjnych
Oczekiwania:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności elektromonter, elektryk
• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach
• Chęć do pracy i zaangażowanie
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
• Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem serwisu lub wysłanie CV na adres agata.zalewska@grupapartner.pl. W temacie wiadomości proszę umieścić nazwę stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U.2015 r. poz.2135 z późn.zm.)”

Branża Inne usługi
Stanowisko pracownik fizyczny
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2017-02-23

Kontakt

Firma: Partner Serwis sp. zo.o.

Agata

Zalewska

Tel: 661 607 113

Email: agata.zalewska@grupapartner.pl

Olsztyn