Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
GO-leasing. Dołącz do Najlepszych!

GO-leasing to największa w Polsce dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska sieć niezależnych brokerów leasingu.
Obsługujemy Klientów w 60 oddziałach na terenie całego kraju. Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań. Więcej o nas: www.go-leasing.pl.

Aktualnie do Oddziału GO-leasing w Olsztynie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Leasingowy

Opis stanowiska:
• Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie Klientów zainteresowanych leasingiem i innymi produktami finansowymi z oferty GO-leasing,
• Obsługa Klientów GO-leasing – pomoc w wypełnianiu wniosków leasingowych oraz kompletowanie i weryfikacja dokumentów potrzebnych do umów,
• Monitoring i koordynacja procesowanych wniosków leasingowych i kredytowych,
• Utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami, przedstawicielami firm leasingowych, banków oraz innymi partnerami biznesowymi GO-leasing.
• Profesjonalne doradztwo w doborze najbardziej korzystnego rozwiązania dla Klientów.

Oczekiwania:
• Doświadczenie w sprzedaży, branży finansowej lub na rynku B2B – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w firmie leasingowej),
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
• Zdolności analityczne, dokładność, terminowość, samodzielność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Wykształcenie co najmniej średnie,
• Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem,
• Niekaralność.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
• Wynagrodzenie stałe + atrakcyjną prowizję od sprzedaży,
• Formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań kandydata,
• Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego menadżera,
• Możliwość działania w najlepszej sieci brokerów leasingu w Polsce – dostęp do bardzo szerokiej oferty w atrakcyjnych rynkowo cenach dla klientów.
Branża Bankowość/ Finanse/ Leasing
Stanowisko pracownik umysłowy
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2017-03-11

Kontakt

Firma: GO-leasing Sp. z o.o.

Email: rekrutacja@go-leasing.pl

Olsztyn

728 890 540