Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Technik sieci
Lokalizacja - Olsztyn
Opis stanowiska:
- konserwacja sieci teletechnicznej
- usuwanie usterek
- wymiana urządzeń teletechnicznych
- okresowych przeglądów i regulacji elementów sieci
- podłączanie i odłączanie nowych elementów
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- umiejętność pracy samodzielnej
- dyspozycyjność
- dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń mobilnych
- gotowości do podnoszenia kwalifikacji
- posiadanie prawa jazdy kat. B oraz samochodu
Oferujemy:
- ciekawą pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia
- wyposażenie w sprzęt specjalistyczny

CV prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy:
k.nowacki@vectra.pl

Branża Telekomunikacja, Online (software,serwis)
Stanowisko inne
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2018-01-30

Kontakt

Karol

Nowacki

Email: k.nowacki@vectra.pl