Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Przedsiębiorstwo AGROTECHNIK Tafiły istniejące od ponad 20 lat. Jest wyłącznym dystrybutorem wielu wiodących marek maszyn rolniczych ValtraFendt GlobalKUHNBEDNAR FMTFliegl.comJCB AgricultureInterhandlerWielton Agro.
Kreatywność, krótkie procedury podejmowania decyzji, praca zespołowa i zaufanie to czynniki, które pozwoliły nam stać się czołowym dostawcą innowacyjnych rozwiązań. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiednich kandydatów do zespołu sprzedażowego.
Regionalny doradca klienta
Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie
Regionalny doradca klienta jako pracownik dystrybucji dba samodzielnie o budowanie i utrzymywanie kontaktów z klientami. Wspiera klientów, w odpowiednim doborze maszyny do zapotrzebowania gospodarstwa. Buduje i stale utrzymuje pozytywne relacje z obecnymi klientami. Sporządza oferty, a także ambitnie planuje i realizuje plany sprzedażowe. Organizuje i koordynuje pokazy maszyn. Czynnie uczestniczy w targach branżowych. Jest kompetentną osobą kontaktową w zakresie sprzedaży maszyn, a także serwisu i części zamiennych. Pełni przy tym rolę pośrednika między siedzibą firmy i klientami końcowymi.
Interesujesz się techniką rolniczą i dystrybucją, nawiązywanie trwałych relacji nie stanowi dla Ciebie problemu, jesteś osobą komunikatywną, potrafisz pracować w zespole i bardzo chętnie pracujesz w terenie? Masz „żyłkę” handlowca i wypełniasz swoje obowiązki z pasją, ta oferta jest dla Ciebie.
Oferujemy:
- pracę w zgranym, ambitnym i fachowym zespole sprzedażowym,
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne benefity (np. dodatkowe ubezpieczenie),
- szkolenia produktowe (teoretyczne i praktyczne),
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
- atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail
Branża Leśnictwo/Rolnictwo
Stanowisko inne
Lokalizacja warmińsko-mazurskie
Data dodania 2018-04-16
   
Kontakt

Firma: AGROTECHNIK Tafiły

Email: m.dadej@agrotechnik.com.pl

w.dziegielewski@agrotechnik.com.pl

Podobne ogłoszenia
Tytuł / Firma Region Data dodania
pracownik w gospodarstwie rolnym warmińsko-mazurskie 2018-04-21
Regionalny Doradca Klienta warmińsko-mazurskie 2018-04-16

więcej ogłoszeń...