Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
REFERENT DS. KADR w Dziale Kadrowo-Płacowym
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie zatrudni
osobę na stanowisko referenta ds. kadr w Dziale kadrowo-płacowym:
ZAKRES ZADAŃ
• prowadzenie dokumentacji kadrowej;
• rozliczanie oraz ewidencja czasu prac (rozliczanie i ewidencja czasu pracy wg różnych systemów i rozkładów czasu pracy) , urlopów, zwolnień lekarskich;
• sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr;
• obsługa programu kadrowo-płacowego;
• administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne; zaświadczenia, aneksy, porozumienia, przygotowanie dokumentów do rent
i emerytur itp.);
• pomoc w planowaniu, organizacji i ewaluacja szkoleń pracowniczych;
• obsługa administracyjna studiów doktoranckich;
• wprowadzanie danych w zakresie zatrudnienia do systemu POLON;
• rejestracja umów cywilno-prawnych oraz nadzór nad rozliczaniem godzin pracy z umów zleceń;
• obsługa kadrowa cudzoziemców;
• przygotowywanie dokumentów kadrowych do archiwizacji.
WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE
• wykształcenie wyższe oraz praktyczna znajomość obszaru kadr;
• doświadczenie min. 1 rok na stanowisku związanym z obsługą kadrową;
• praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy;
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• znajomość pakietu MS Office;
• skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;
• umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w środowisku zmiany;
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• realne możliwości rozwoju;
• przyjazną atmosferę w zespole.
Zgłoszenia na konkurs należy przesłać na adres:
Instytut Rozrodu Zwierząt Badań Żywności PAN
Dział Kadr
ul. Tuwima 10
10-748 Olsztyn
Termin składania dokumentów upływa w dniu 14 grudnia 2018r. (liczy się data stempla pocztowego).

Branża Administracja
Stanowisko pracownik umysłowy
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2018-12-07

Kontakt

Olsztyn