Oferty pracy - Dam pracę powrót do listy ogłoszeń
Treść ogłoszenia
Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Kierownika działu sprzedaży
Miejsce pracy: Olsztyn

Główne zadania:
• Tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży samochodów,
• Budowanie wizerunku i marki firmy na lokalnym rynku,
• Zarządzanie jakością obsługi Klienta,
• Zarządzanie podległym zespołem,
• Nadzór nad formalną stroną zawieranych transakcji oraz jakością danych zawartych w CRM,
• Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze,
• Współpraca z Działem Marketingu w realizacji wydarzeń marketingowych i PR-owych.

Oczekiwania względem kandydata:
• Doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży,
• Udokumentowanych sukcesów w obszarze sprzedaży,
• Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 10 osobowym),
• Orientacji na klienta i na realizację celów sprzedażowych,
• Umiejętności analizowania sytuacji i planowania w krótko i długoterminowej perspektywie,
• Gotowości do odbywania podróży służbowych,
• Prawa jazdy kat. B,
• Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach związanych z branżą motoryzacyjną, na stanowisku kierowniczym oraz znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku otrzyma:
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego,
• Umowę o współpracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
• Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem linku rekrutacyjnego:

Dziękujemy za złożone aplikacje. Informujemy, że zapoznamy się z każdą z nich, jednak skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Branża Handel detaliczny i hurtowy
Stanowisko kierownik
Lokalizacja warmińsko-mazurskie , Powiat: Olsztyn (miasto)
Data dodania 2019-10-31

Kontakt

Gdańsk