Nie przegap okazji, weź udział w spotkaniu, zarabiaj pieniądze za granicą!!

2016-05-23 11:16:10 (ost. akt: 2016-05-23 11:16:17) Artykuł sponsorowany
Nie przegap okazji, weź udział w spotkaniu, zarabiaj pieniądze za granicą!!

Autor zdjęcia: Inter Kadra

Firma Inter Kadra serdecznie zaprasza na spotkanie z konsultantem do naszego biura w Olsztynie. Tematem spotkanie będzie możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku opiekuna osób starszych.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną warunki pracy za granicą, wymagania w stosunku do kandydatów chętnych do pracy na tym stanowisku oraz korzyści płynące z legalnej pracy za granicą. Są to np. : wynagrodzenie nawet 6500 zł netto/m-c, składki ZUS od 4055 zł brutto, pokrycie kosztów podróży w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie, terminowe wypłaty, czy jedna, czytelna umowa.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź nas w biurze na ul. Plac Pułaskiego 2/1 , lub zadzwoń tel: 666-826-916InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących m.in. usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych mieszkujących w Niemczech. Renomowana Agencja Parcy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmuje swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr. 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB