Jesteś ekspertem od social media? Pracuj u królowej!

2017-02-17 15:07:06 (ost. akt: 2017-02-17 15:07:11)
Jesteś ekspertem od social media? Pracuj u królowej!

Zdjęcie jest tylko ilustrajcą do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

Królowa Elżbieta II szuka eksperta do spraw social media. Zadaniem pracownika będzie zarządzanie kontami na Twitterze, Facebooku, Instagramie i innych portalach społecznościowych. Zatrudniony miałby zarabiać 30 tys. funtów rocznie.

Digital Communications Officer, czyli urzędnik ds. komunikacji cyfrowej to oficjalna nazwa stanowiska, na które rodzina królewska poszukuje pracownika. Ogłoszenie można znaleźć na stronie internetowej Pałacu Buckingham. Praca jest na pełen etat, czyli 37,5 godz. tygodniowo.

Praca ma polegać na zarządzaniu królewskimi kontami na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube i innych portalach społecznościowych. Ekspert ma być również odpowiedzialny za tworzenie artykułów na stronę internetową Pałacu Buckingham.

W ogłoszeniu można przeczytać, że tworzone teksty będą widziały miliony ludzi, a konta w social media mają być nowym sposobem kreowania wizerunku królowej Elżbiety. Idealny kandydat powinien posiadać wyższe wykształcenie, doświadczenie w obsłudze stron internetowych oraz posiadać "umiejętności foto i wideo". Dodatkowo musi być kreatywny i innowacyjny.

Oprócz pensji w wysokości 30 tys. funtów rocznie, pracownik zyska korzyści w postaci pakietu emerytalnego, szkoleń i "rozwoju osobistego". Urlop wynosi 33 dni rocznie.

mos

Źródło: Forbes

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB