Przy planowaniu kariery skorzystaj z porady grafologa

2016-05-18 08:54:24 (ost. akt: 2016-05-18 08:54:36)
Przy planowaniu kariery skorzystaj z porady grafologa

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Gdy piszesz odręcznie, to litery są zaokrąglone i duże? A może pismo jest falujące, a twój podpis nieczytelny? Dzięki analizie grafologicznej metodą GCP Method specjalista jest w stanie określić ponad 5 tys. cech charakteru człowieka. Warto z niej skorzystać, kiedy chcemy wybrać swoją najlepszą drogę kariery.

Analiza pisma odręcznego jest polecana szczególnie osobom, które planują zmienić zatrudnienie. „Co prawda nie powie nam ona wprost, czy na dane stanowisko się nadajemy ani jak wykonywać zawód handlowca czy przedsiębiorcy, ale wskaże nasze predyspozycje i cechy” – zaznacza psycholog i grafolog dr Zuzanna Górska.

Polacy korzystają z usług grafologa przy planowaniu kariery coraz chętniej, ponieważ mają świadomość, że wybór odpowiedniej ścieżki zawodowej przekłada się na lepsze zarobki, ale i lepsze życie prywatne. „Gdy realizujemy się w pracy, to czujemy się spełnieni, budujemy swój potencjał, stajemy się pewniejsi oraz tworzymy lepsze relacje z innymi. O frustracji nie ma więc mowy” – twierdzi ekspertka.

Na analizę pisma powinny się decydować osoby, które mają już ukończone 18 lat. Jeśli oczekujemy pomocy przy wyborze drogi zawodowej, nie każdy grafolog będzie dobry – warto wybrać kogoś, kto jest jednocześnie psychologiem, bo tylko taka osoba poprawnie zinterpretuje wyniki analizy grafologicznej.


infowire.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB